افزایش سرعت وردپرس

افزایش سرعت وردپرس (تنظیم و نصب افزونه و بهینه سازی وردپرس)

مطمئنن هر سایتی که سرعت بهتری داشته باشد با توجه به سرعتش پیشرفت خوبی میکند و این نکته ای که اشاره میکنم به خاطر تاثیر دادن سرعت سایت در رتبه بندی گوگل و بازدیدکننده است .

در حقیقت فرصت شما برای متقاعد کردن کاربران برای ماندن در سایت کاهش پیدا کرده است. یک سایت بسیار کند موجب ترک کاربران قبل از بارگذاری کامل آن می گردد.

در کمک وردپرس به عنوان پشتیبان سایت تمامی بخش های وبسایت که مربوط به افزایش سرعت سایت و افزایش سرعت وردپرس شما میباشد رو بررسی میکنیم و در نهایت یک راه حل مناسب در بخش پشتیبانی وردپرس برای افزایش سرعت وردپرس شما در نظر میگیریم و بارگذاری سریع وبسایت بر روی تمامی پلتفرم ها را تضمین میکنیم و وبسایت را بر اساس معیار اندازه گیری (Gtmetrix) تعیین میکنیم .

افزایش سرعت وردپرس

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت وبسایت

افزایش سرعت وردپرس
افزایش سرعت وردپرس

نصب و تنظیم افزونه های افزایش سرعت

 افزونه های بسیاری در مخزن وردپرس وجود دارد که در جهت افزایش سرعت وردپرس شما کاربردی هستند. اما در کمک وردپرس میتوانید این خدمات رو بخوبی دریافت کنید

بهینه سازی تصاویر وردپرس

بهینه سازی تصاویر نقش مهمی در سرعت و بارگذاری وبسایت برای کابران دارد چرا که امروزه دغدغه بسیار از مدیران وبسایت های وردپرسی کاهش حجم و بهینه سازی تصاویر وردپرس میباشد .

بهینه سازی کد های قالب وردپرس

یکی از مهمترین بخش های یک وبسایت کد نویسی استاندارد و بروز برای قالب وردپرس میباشد , css های بهینه و js های بهینه باعث افزایش سرعت وردپرس میباشد .

افزایش سرعت وردپرس

چرا بهینه سازی و افزایش سرعت سایت مهم است ؟

واضح تر برایتان توضیح دهم : مهم نیست که رتبه ی سایت شما چقدر بالا هستش یا دیزاین وب سایت شما چقدر جذاب و حرفه ای هستش، اگر بازدید کننده برای لود شدن وب سایت شما خیلی معطل شود ، مطمئنن علاقه ی خود را از دست خواهد داد .

بر روی نرخ برگشتی یا bounce rate تاثیر گذار هستش , اگر محتوای وب سایت شما دیر لود شود، بازدید کننده فورا از سایت خارج میشود .

سرعت وب سایت یکی از فاکتور هایی است که توسط الگوریتم گوگل برای رتبه بندی وب سایت استفاده می شود.

رضایت بازدید کنندگان به افزایش فروش شما کمک می کند. اگر دوست دارید بازدید کننده ها از محصولات شما خریداری کنند, برای افزایش سرعت وبسایتتان تلاش کنید.

اگر بازدید کننده ای بیش از حد برای مطالعه محتوا معطل شود، شما نه تنها بازدید کننده ها را از دست می دهید بلکه مشتریان بلقوه ی خود را نیز از دست خواهید داد.

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

۰۲۱۸۸۹۷۳۵۷۸

تنظیمات وردپرس

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخواست مشاوره

تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس

گفتگوی آنلاین در تلگرام