خرید از تم فارست

خرید از تم فارست Themeforest و خرید از انواتو Envato

خرید از تم فارست

خرید از تم فارست و envato که مخزن قالب های وردپرس و افزونه های وردپرس هستند, امروزه برای کابران و وبمستران از اهمیت بالایی برخوردار میباشد که برای توسعه وبسایت و کسب و کار خود از قالب وردپرس و افزونه های وردپرس آماده استفاده میکنند اما ۹۰٪ از این محصولات خارجی هستند که متاسفانه بخاطر تحریم های بانکی قادر به خرید مستقیم از این وبسایت ها نیستیم .

اما کمک وردپرس به عنوان پشتیبان سایت و با توجه به حساسیت این موضوع (خرید از تم فارست) روش مناسب و سریعی برای این کار انتخاب کرده و به راحتی میتواند برای شما محصولات مورد نظر را بصورت انحصاری در پنل کاربری شما خریداری و به ثبت برساند .

شرکت های زیادی هستند که این نوع محصولات را بصورت حرفه ای عرضه میکنند مانند : تم فارست Themeforest , انواتو Envato و…

با توجه به اینکه وبسایت تم فارست و انواتو کاربران ایرانی را تحریم کرده اند اما بسیار از کاربران ایرانی بخاطر کیفیت قالب های وردپرس و افزونه ها مایل به خرید از تم فارست و استفاده از محصولات در وبسایت های خود هستند .

تیم کمک وردپرس در نظر دارد با خرید از انواتو و خرید از تم فارست بتوانید هر چه سریعتر کسب و کار خود را توسعه دهید و به افزایش درآمد بیشتر برسید و یا از طریق شرکت های طراحی قالب وردپرس کسب کار خود را با قالب بومی ایجاد نمائید .

درخواست خود را به مجموعه ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما در پنل کاربری خودتان انجام شود .

خرید محصول از تم فارست

خرید محصول از انواتو

خرید محصول از themeforest

خرید محصول تم فارست

خرید محصول از تم فارست

خریدهای انجام شده از تم فارست توسط کمک وردپرس

خرید از تم فارست

خرید از تم فارست برای خانم هانیه مجللی

خرید از تم فارست

خرید از تم فارست برای آقای سبحان کرمی

خرید از تم فارست

خرید از تم فارست برای آقای مهرداد شهدی

خرید از تم فارست

خرید از تم فارست برای خانم زهرا نوری

شارژ حساب کاربری تم فارست

در واقع شما با ثبت نام در وبسایت تم فارست و ارائه اطلاعات کاربری به تیم کمک وردپرس پشتیبانی سایت با استفاده از خدمات خرید از تم فارست کمک وردپرس به راحتی میتوانید حساب کاربری خود را در تم فارست شارژ نمائید .

در زمان ارسال سفارش برای ما اطلاعات کاربری خود را نیز ارسال کنید که ما در پنل کاربری شما اقدام به افزایش مقدار موجودی شما کنیم .

شما میتوانید بعد از شارژ حساب کاربری تم فارست با استفاده از موجوی خود اقدام به خرید محصول از تم فارست کنید .

نکته : با توجه به تحریم و فیلتر بودن وبسایت تم فارست برای کاربران ایرانی بهتر است در هر حالت زمانی که در پنل کاربری خود ورود میکنید از فیل..تر شکن استفاده نمائید چرا که ممکن است حساب شما بلوکه شود .

خرید از تم فارست

سوالات متداول مشتریان

در زیر به برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را پاسخ داده ایم

تم فارست و انواتو یک فروشگاه بزرگ ارائه دهنده ی قالب های وردپرس ، قالب ها جوملا ، قالب های پرستاشاپ ، قالب های مجنتو ، قالب ها اوپن کارت ، قالب های html ، اسکریپ های کاربردی ، افزونه وردپرس و … می باشد. و شما میتوانید با خرید از تم فارست نیاز خود را برای راه اندازی هرنوع وبسایتی در هر زمینه کاری برآورده کنید.

با توجه به اینکه ماهیت اصلی تیم کمک وردپرس ارائه خدمات وردپرسی میباشد , میتواند برای شما هر محصولی که از تم فارست خریداری میکنید با درخواست شما ترجمه و بر روی سرور شما راه اندازی کند .

تمامی محصولات خریداری شده از تم فارست بر روی حساب کاربری مشتریان بوده و به راحتی میتوانید در هر زمان به خرید های خود دسترسی داشته باشید و چنان چه محصولی نسخه جدید آن انتشار داده شد به راحتی از آن استفاده کنید .

پس از خرید از تم فارست٬ فایل اصلی همراه با کد لایسنس در اختیار شما قرار خواهد گرفت و حتی میتوانید در پنل کاربری خود به لایسنس خود دسترسی داشته باشید .

با وارد کردن کد لایسنس محصول می‌توانید آپدیت های خودکار محصول را از پنل مدیریت خود دریافت کنید.

محاسبه قیمت خرید محصول

هر دلار پی پال 11,520 تومان میباشد و این قیمت ممکن است طبق نوسانات بازار تغییراتی داشته باشد.

کارمزد کمک وردپرس ۱۸.۰۰۰ هزار تومان میباشد

قیمت کل به تومان :

نکته : در هنگام خرید ۲ دلار پی پال به عنوان کارمزد از طرف تم فارست و انواتو کسر میشود

فرم ارسال درخواست خرید محصول

در زیر توسط فرم میتوانید درخواست خود را ارسال نمائید

    تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس