افزایش امنیت وردپرس(افزایش امنیت وردپرس و افزایش امنیت سایت)

افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک وردپرس اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه برای هر وبسایتی هستش تا اطلاعات کاربران در یک محیط امن و به دور از دسترسی توسط افراد سودجو رد و بدل شده تا وردپرس بدون کوچیکترین اشکالی بر روی وبسایت شما کار کند .

وردپرس هم از این قاعده مستثنی نیست و باید با استفاده از راهکارهای گوناگونی به امنیت وردپرس پرداخته و هر روز سعی بر افزایش امنیت وردپرس و افزایش امنیت سایت کنیم .

امنیت وردپرس یک موضوع مهم برای هر صاحب وب سایتی میباشد . هر هفته، گوگل فهرست سیاه حدود 20،000 وب سایت برای بدافزار و حدود 50،000 برای فیشینگ معرفی میکند . اگر شما در مورد امنیت وب سایت خود جدی هستید، باید به بهترین نکات امنیتی وردپرس توجه داشته باشید .

تیم پشتیبان سایت کمک وردپرس تمام نکات امنیتی برتر برای وردپرس را برای وب سایت شما در برابر هکرها و بدافزارها در نظر میگیرد .

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هسته ی بسیار امن و قوی دارد و صدها توسعه دهندگان آن را به طور مرتب حسابرسی وباگ گیری می کنند .

هر وبسایتی با هر میزان از امنیت میتواند هک شود, در واقع رقابت بین هک و امنیت یک بازی بی پایان است. اما با انجام اقدامات مربوطه توسط تیم پشتیبان وردپرس ، ایمنی سایت وردپرسی خود را در برابر حملات میتوانید افزایش دهید.

افزایش امنیت وردپرس

افزایش امنیت سایت

افزایش امنیت وبسایت

افزایش امنیت وردپرس
افزایش امنیت وردپرس

چرا امنیت وب سایت مهم است ؟

خیلی واضع است , تا زمانی که امنیت وبسایت شما برقرار است, کسب و کار شما هم ادامه دارد .

اگر وبسایت شما برای ساعت ها از نظر امنیتی غیر فعال باشد بر روی سئو وبسایت شما آسیب جدی میزند و این کار حتی منجر به بهینه سازی وبسایت شما میشود و حتی ممکن است ماه ها برای بهبود سئو وردپرس خود تلاش کنید .

امنیت وبسایت شما باعث میشود نفوذ کمتری از سمت هکر ها به وبسایت شما صورت گیرد .

امنیت بهتر = ترافیک بیشتر و فروش بیشتر! این یک اصل است , انتقال به اتصال امن (https) ضروری است.

اگر شما مراقب وب سایت خود نباشید و به امنیت وردپرس خود نپردازید و به بازدیدکنندگان اهمیت ندهید، چه لزومی دارد که گوگل و دیگر موتورهای جستجو به شما اهمیت دهند ؟

افزایش امنیت وردپرس , افزایش درآمد و سر پا موندن کسب و کار شما را رقم میزند .

افزایش امنیت وردپرس , افزایش درآمد و سر پا موندن کسب و کار شما را رقم میزند .

افزایش امنیت وردپرس

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

۰۱۳-۳۳۲۵۴۵۹۷

تنظیمات وردپرس

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخواست مشاوره

تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس