تنظیمات وردپرس (نصب و تنظیمات افزونه و تنظیمات وردپرس)

در کمک وردپرس بعد از چندین بررسی متوجه این شدیم که بعد از چند ماه باید یک تغییری در وردپرس خود ایجاد کنیم و این تغییر باعث افت بازدید  و کارایی وبسایت خواهد شد .

اما به فکر افتادیم که چرا ما در روز های شروع کسب کار نباید این مشکل را برطرف میکردیم تا به این مورد بر نمیخوردیم که مشتریان خود را از دست بدهیم و فروش کمتری داشته باشیم .

اما با توجه به اینکه کارشناسان کمک وردپرس با این مشکل روبه رو شده اند تجربه ی خود را میخواهند به کاربران دیگر انتقال دهند, با اینکه کاربران از این مشکلات با خبر نیستند کمک وردپرس این نوع خدمات را از مهم ترین خدمات اولیه کسب کار اینترنتی خود با سیستم مدیریت محتوای وردپرس میداند و بر هر وردپرس کاری انجام تنظیمات اولیه را لازم میداند .

تنظیمات وردپرس

تنظیمات وردپرس

تنظیمات وردپرس

تنظیمات وردپرس
تنظیمات وردپرس
تنظیمات وردپرس

راه اندازی سیستم پشتیبان گیری

سعی کنید در شروع کسب کارتان با وردپرس از سیستم خودکار بکاپ گیری برخوردار باشید مطمئنن در طی آینده به این نسخه ها احتیاج خواهید داشت .

تنظیمات افزونه های وردپرس

مطمئنن برای شروع کار افزونه های زیادی را نصب کرده اید, مطمئن شوید که تنظیمات مناسبی را برای افزونه در نظر گرفته اید .

تنظمیات اولیه وردپرس

مهمترین بخش از سیستم مدیریت محتوای وردپرس تنظیمات اولیه آن میباشد چرا که تغییر بعد از چند ماه به وبسایت وردپرسی شما آسیب جدی میزند .

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

۰۱۳۳۳۲۵۴۵۹۷

تنظیمات وردپرس

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخواست مشاوره

تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس