۱۹ خرداد , ۱۳۹۸

چگونه با تولید محتوای جدید باعث افزایش ترافیک سایتمان شویم

ما در این مقاله از سری مقالات کمک وردپرس میخوایم در خصوص تاثیر تولید محتوا بر جذب بازدیدکنندگان وب سایت اشاره کنیم با ما همراه باشید.

معرفی قسمت های مهم برای تولید محتوای سایت:

ایجاد تولید محتوای آموزشی جدید و منحصر به فرد برای سایت یک روش قدرتمند برای افزایش بازدیدکنندگان و کسب رتبه است .یک از دلایلی که سایت های خبری در نتایج اول گوگل هستند به علت تولید محتوای مناسب و هر روزه می باشد.

چگونه با تولید محتوای جدید باعث افزایش ترافیک سایتمان شویم

۱ . داشتن برنامه ریزی مناسب برای تولید محتوا:

شما در پشتیبانی سایت موضوعی را که باید به آن دقت نماید این است که در فرآیند کاریتان باید زمانی را برای تولید محتوای سایت زمان بندی کنید، این کار باعث می شود در بسیاری از وبلاگ ها دیده بشوید، سایت های دیگر برای کاربران خودشان شما را پیشنهاد میکنند ،همچنین باعث افزایش بازدیدکنندگان برای سایت و رتبه بسیار خوبی کسب خواهید کرد.

۲ . استفاده از شبکه‌های اجتماعی در بازاریابی محتوایی:

با تولید محتوای مناسب و بازاریابی محتوایی صحیح در شبکه‌های اجتماعی می توان باعث افزایش ترافیک و بازدید بیشتر به وب‌ سایت مان شویم. بنابراین پس از تولید محتوای تازه آن را در اکانت های مختلفتان در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و فعالیتتان را در این زمینه گسترش دهید

با ایجاد محتوای مناسب و انتشار محتوایی صحیح در شبکه‌های اجتماعی می توانید باعث جذب کاربران بیشتری به سایتتان میشود، پس از انتشار محتوای مناسب برای سایت آن را در اکانت های مختلفتان در شبکه اجتماعی به انتشار دهید و فعالیتتان را در این زمینه هر روزه بیشتر کنید.

۳ . ایجاد لینک برای سایت تان توسط افراد لینک دهنده برای بازاریابی محتوایی:

دایرکتوری‌های وبلاگ یک فرصت برای به همگانی کردن محتوای آموزشی شما و گرفتن لینک هستند.شاید تعداد محدود از سایت‌ها باشند که روش بازاریابی محتوایی شما را بپذیرند و سایت شما ثبت شود و لینک شما در سایتشان قرار بگیرد..

با ایجاد محتوای الکترونیکی آموزشی موثر و انتشار آن در این وبلاگ ها و دریافت لینک باکیفیت به سایتتان باعث ایجاد رتبه یک تا ۲ هفته ای در سایت تان و افزایش بازدیدکنندگان میشود.

اگر سئوی داخلی سایت شما به خوبی انجام‌ شده باشد با داشتن یک سایت تولید محتوا, خیلی راحت تر می توانید در سئو و بهینه سازی سایت تان برای گوگل و بقیه موتورهای جستجو موفق باشید. دقت داشته باشید قسمت اصلی فرایند سئو سایت که تحت کنترل شما است سئوی داخل سایت می باشد.

باید به این موضوع خیلی توجه فرماید که اگر سئوی داخلی سایت شما به خوبی انجام شود به ایجاد یک سایت تولید محتوا به سادگی می توانید، در سئو و بهینه سازی سایت تان برای گوگل و بقیه موتورهای جستجو موفق باشید،

روش های آپدیت بودن محتوای جدید برای سایت:

 تاثیر تولید محتوا بر جذب بازدیدکنندگان وب سایت

۱۰روش بسیار موثر که به آن اشاره میشود:

یکی از روش های گوگل برای رتبه دهی سایت وردپرس بروز بودن محتوای سایت می باشد.از سال ۲۰۱۱ به بعد گوگل فاکتور های اصلی برای رتبه دهی را تولید محتوا قرار داده است ، پس به این نتیجه میرسیم که برای اینکه در گوگل اول باشیم و یا حداقل در صفحه اول گوگل قرار بگیریم باید به این نکات دقت داشته باشیم.

نمره دهی تخصیصی گوگل به تولید محتوای تازه چگونه میباشد؟

نمره دریافتی هر یک از صفحات براساس پرس و جوی کاربران صورت می گیرد،بیشتر این پرس و جو ها به تولید محتوا نیاز دارند وکمی از موارد استنادهای قدیمی تر معتبرترند
گزینش ها: رویدادهای نو, اخبار مهم و به‌روزرسانی‌های مکرر
گوگل یک بینش عالی در استفاده از گزینش های بروز بودن دارد و محتوای خودش را بر مبنای آن تشخیص می‌دهد.

۱ . تازگی بر مبنای زمان آغاز کار سایت تولید محتوا:

یک صفحه از وب سایت نمره‌ای بر اساس زمان شروع فعالیت خود از زمان راه اندازی در گوگل می‌تواند بگیرد. گوگل این زمان را مبنا قرار می دهد که بحث دیده شدن و یا پیدا کردن اولین لینک برای این موضوع است. البته در برخی درخواست‌ها موارد قدیمی تر استناد بیشتری دارند و نمره بر حسب اختلاف زمان منجر به رتبه دهی می گردد.

۲ . تغییرات یک مطلب و تأثیر بر فاکتور تازگی محتوای الکترونیکی:

موتور های جستجو بروز رسانی و تغییرات به وجود آمده در صفحه سایتتان به صورت منظم اطلاع پیدا می کنند و از تغییرات مطلع باشند،تغییرات می تواند در بدنه متن باشد ، در متن های که چند پاراگراف اضافه می شوند تاثیری بیشتری نسبت به متن های دارد که فقط چند جمله تغییر کرده است .

 ۳ . نرخ تغییرات فایل و اینکه چطور روی تازگی تأثیر می‌گذارد:

تغییرات مداوم محتوا ها تاثیر بیشتری نسبت به محتوای دارند در زمان طولانی تری بروز میشوند مطمئنن سایتی که بصورت منظم آپدیت میشود رتبه و جایگاه بهتری نسبت به سایتی دارد که در صفحات آن ثابت می باشد.

۴ . ایجاد تازگی با ساخت صفحه جدید برای سایت و تولید محتوا:

برخی سایت‌ها وجود دارند که یک صفحه جدید به منوی ناوبری اصلی‌شان اضافه می‌کنند. این نوع از سایت‌ها که هر از چند مدت آپدیت می‌شوند تأثیر بیشتر می‌گذارد..
سئو کاران به این موضوع اعتقاد دارند که حدود یک سوم از صفحات سایت ها باید آپدیت شوند و همچنین محتوای جدید به آنها اضافه شود ، پس باید به این موضوع دقت فراوان را داشته باشیم که باید در هر چند مدت چند صفحه اضافه نمایم

۵ . تغییر در محتوای اصلی سایت به مقدار بیشتر:

ایجاد تغییرات در مناطق مهم سایت علامت تأثیرگذار تری برای تازگی نسبت به قسمت‌های بااهمیت کمتر است
مناطق مهم که می توان به آن اشاره نمود در سایت: تگ‌ها و بدنه اصلی متن مخصوصاً بالای فولد (قسمتی از سایت که پس از ورود بیشتر در دید بیننده است) مناطق کم اهمیت تر شامل قسمت منوها, قسمت تبلیغات, قسمت پایین در دید بیننده, پانوشت و نظرات هستند.

 تاثیر تولید محتوا بر جذب بازدیدکنندگان وب سایت

۶ . نرخ تازگی علامت‌های ایجادشده روی لینک‌ها:

اگر یکی از صفحات وب سایت با افزایش لینک همراه شود،از نظر متور جستجو این تازگی را ثابت می کند، پیشنهاد ما به شما این است که به جای ایجاد لینک یه یک باره ، به صورت برنامه ریزی شده در طی فرآیندی وارد شود.
این موضوع می تواند باعث اسپم شدن شود، باید بدانید که موتور های جستجو رفتار شما را زیر نظر خواهند داشت،شما باید یک روند لینک گرفتن حتی از محتواهای قدیمی تر خود داشته باشید. با استفاده از این نکات میتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید

۷ . لینک‌هایی که از سایت‌های تازه و به روز گرفته می‌شوند ارزش بیشتری دارند:

دریافت لینک از سایت های معتبر و جدید علاوه بر موثر بودن در فاکتور تازگی روی اعتبار لینک های شما تاثیر خواهد داشت ؛ پس میشه به این نتیجه رسید که لینک های که ازصفحات قدیمی سایت می آیند تاثیر کمتری نسبت به به لینک های که از صفحات جدید وارد شده اند دارند

۸ .  تغییر در علامت‌های انکور تکست یا متن لینک و تاثیر در به روز بودن سایت:

اگر یک سایتی در طول زمان به تغییرات زیادی دست پیدا کند باید حساسیت داشته باشد که از انکور تکست های جدید در لینک‌هایش استفاده نماید. ببرای مثال اگر شما در گذشته در باره ی فروش لباس محتوا تولید کرده اید و الان در تولید محتوا برای لوازم هستید ،شما باید انکور تکست های جدید بسازید.گوگل از این موضوع اطلاع پیدا می کند و شما باید به فکر اصلاح متن های قدیمی باشید

 ۹ . تأثیررفتار کاربران بر شاخص تازگی محتوای آموزشی سایت:

زمانی که کاربر به سایت ما می آید ، مطالب و محتوای قدیمی سال های قبل شما را می بینند چه عکس العملی نشان می دهند ؟
بیشترافراد اگر محتوای یکسان را ببیند و زمان انتشار آنها را اکثرا محتوای جدید را انتخاب می کنند؛ و هنگام مواجه‌شدن با محتوای قدیمی کاربران زمان کمتری نسبت به محتوای جدید در سایت سپری می‌کنند و از دکمه برگشت و حتی خروج از سایت استفاده می‌کنند.

۱۰ . اسناد قدیمی تر و محتوای تولید شده در سایت ها:

گوگل به درخواست کاربران سایت ها تشخیص می دهد که همیشه موارد جدید مبنا نخواهد بود و در این موارد گوگل سن یا قدمت سند حاصل شده شاخصی برای رتبه دهی گوگل می‌گردد.
بنابراین به نوع درخواست انجام‌شده توسط کاربران فاکتور تازگی صادر میشود. برای برخی درخواست‌ها مطالب آپدیت فاکتور تازگی است و برای بعضی درخواست‌ها فاکتور قدمت برای تازگی در نظر گرفته می‌شود.
در واقع جدید بودن، مرتبط بودن و رعایت تمامی اصول در تولید محتوا باعث گرفتن رتبه برتر و افزایش باز دیدکنند گان میشود..

کمک وردپرس برای شما آرزوی موفقعیت و سربلندی دارد..

نظرات و دیدگاه ها
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس

    گفتگوی آنلاین در تلگرام