12 آبان , 1398

سایت با مشکلات فنی دچار شده است

رفع خطای وردپرس : این سایت با مشکلات فنی دچار شده است : اگر در هنگام بروزرسانی وردپرس و یا افزونه های آن به نسخه جدید با خطای سایت با مشکلات فنی دچار شده است روبه رو شدید این را بدانید که یک ناهماهنگی در بین وردپرس شما ایجاد شده است .

این ناهماهنگی میتواند از مواردی مانند نسخه PHP نسخه بروز رسانی شده و یا بروز رسانی نشده ی افزونه وردپرس و همچنین قالب شما باشد .

در صورت داشتن پشتیبان سایت و یا پشتیبان وردپرس میتوانید این مشکل را گزارش دهید .

سایت با مشکلات فنی دچار شده است

در این مقاله بصورت کامل در مورد این اخطار وردپرس و نحوه حل آن صحبت خواهیم کرد.

سایت با مشکلات فنی دچار شده استمتن کامل خطا به این شکل هست:

این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند. لطفا صندوق ورودی ایمیل مدیر سایت را برای راهنمایی‌ها بررسی نمایید.

خطای وردپرس نسخه 5.1

و در وردپرس انگلیسی :

The site is experiencing technical difficulties. Please check your site admin email inbox for instructions.

به شکل بالا میباشد .

خطای بالا در واقع میشه گفت همان خطای ۵۰۰ وردپرس هستش که میتوان از وجود خطای برنامه نویسی و یا مشکلات فنی سایت باشد که خطای ۵۰۰ رو نمایش میدهد . اما امروز وردپرس آن را به یک صفحه سفارشی شده انتقال داده تا از ایجاد یک صفحه نامنظم خود داری کند . در واقع وبسایت را تا جایی که خطا ایجاد شده به نمایش در می آورد البته ممکن است این خط در اول کد نویسی وبسایت باشد که بصورت کلی سایت بجز خط ارور نمایش داده نمیشود .

این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند.

در نسخه جدید وردپرس قابلیت جدیدی برای حل مشکلات بوجود آمده ایجاد شده تا به راحتی بتوانیم ارور ۵۰۰ را حل کنیم . در نسخه های قدیمی با فعال سازی Debug به راحتی میتوانستیم جزئیات کامل خطای وردپرس را بررسی و حل نمائیم اما بعد از نسخه ۵.۱ دیگر نیازی به فعال سازی دیباگ نیست و این عمل به نحو دیگری انجام خواهد گرفت .

چطور این خطا را حل کنیم؟

در نسخه ۵.۱ به بعد وردپرس کافیست بعد از مشاهده این خطا به ایمیل مدیر سایت مراجعه کنید چرا که وردپرس پس از مشاهده ارور یک ایمیل با اطلاعات کامل در مورد این خطا برای شما ارسال کرده است که به راحتی با بررسی آن میتوانید مشکل فعلی وبسایت را پیدا نمائید .

در صورت عدم توانایی برای حل این مشکل مهم میتونید درخواست خود را برای کمک وردپرس ارسال نمائید. تا تیم پشتیبانی وردپرس و پشتیبانی سایت مشکل وبسایت شما را بررسی و در سریعترین زمان ممکن حل نمایند .

نظرات و دیدگاه ها
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    تمامی حقوق برای کمک وردپرس محفوظ میباشد طراحی شده بصورت بومی توسط کمک وردپرس